Lessen voor jeugd

  • Home
  • Lessen voor jeugd
You Are Here:

Jaarlijks organiseert onze club lentelessen voor jeugdspelers. Helaas is inschrijven hiervoor dit jaar niet meer mogelijk.

Heeft u toch interesse in tennislessen voor jeugdspelers dan kan u naar het huidige aanbod informeren op het e-mailadres: jeugdtenniszutendaal@gmail.com

Voor beginnende jeugdspelers tussen 3 en 12 jaar biedt onze club aangepaste formules aan. Tussen 15 april 2018 en 2 juli 2018 kunnen kinderen samen met leeftijdsgenoten genieten van 8 lessen. De lessen worden geleid door gediplomeerde trainers en de club stelt al het nodige materiaal ter beschikking.

Bij uw inschrijving kan u opgeven op welke dagen uw kind zou kunnen deelnemen aan lessen. Afhankelijk van de opgegeven beschikbaarheid van de deelnemers, inschrijvingen en beschikbaarheid van de trainers zullen vervolgens groepjes worden samengesteld. De verdeling zal gebeuren tijdens een kennismakingsmoment op zondag 25 maart.

Inschrijven kan tot 12 maart 2017.

Meer weten over kidstennis: http://www.tennisvlaanderen.be/kidstennis
Andere vragen : jeugdtenniszutendaal@gmail.com